trip.lt
ŽEMĖLAPIS
Paieška
Prisijungti
BeerHouse
Dzūkija
/
Vilniaus senamiestis
/
Vilnius
3.0
3 vert.
5
4
3
2
1
3 vert.
3.0
BeerHouse
2
Foto
© BeerHouse
2
3 čia buvo
0 atsiliepimų
Nors Lietuvą įprasta matyti ir pristatyti užsienio svečiams, kaip gero alaus kraštą, tikroji alaus kultūra tik dabar išgyvena gražiausią savo augimo laiką. "Gimsta" profesionalūs alaus someljė, stiprėja mažieji aludariai, kuriasi kraftinės daryklos ir atsidaro rafinuoti alaus barai, pakeliantys alaus ir maisto kultūros lygį dar aukščiau. Jūsų dėmesiui BeerHouse & CraftKitchen alaus ambasada ir apynių skonio virtuvė. Ir mes nejuokaujame, kuriant patiekalus buvo naudojamas ir salyklas, ir apyniai. 

Pas mus galima rasti: 20 pilstomo ir apie 300 alaus rūšių buteliuose. Nuo kvietinių iki porterio, nuo mažųjų iki pasaulio didžiųjų bei čempioninių alaus daryklų. Kiekvieną alaus rūšį išragauta ir kruopščiai atrinkta.

Skirtingų alaus rūšių ir stilių degustacijas, su alaus someljė, galima užsisakyti privačiai, tiek nedidelėms kompanijoms, tiek ir įmonėms. Neplanuotą ir neįpareigojančią 3 skirtingų alaus rūšių degustaciją galima užsisakyti tiesiog prie baro.

Geras alus neatsiejamas nuo dermės su teisingai parinktu ir kūrybingai pagamintu maistu. Mūsų virtuvė ruošia įvairių alaus šalių pačius tipiškiausius patiekalus: BBQ šonkauliukus; garsėjame geriausiais mieste Fish&Chips, vokišku šniceliu, kurio "vienu delnu neuždengsi", antiena, traškiais kalmarais ir dar daugiau.

Dėl unikalių ir skirtingų salių, kokybiško maisto ir įspūdingo alaus pasirinkimo "Beerhouse" – tobula vieta šventėms ir pobūviams organizuoti. Pobūviams virtuvė yra paruošusi specialų savo meniu, kuris gali būti derinamas, pagal individualius poreikius.
© BeerHouse

Mėsinių g. 4, Vilnius

+37061444436
Mokamas parkavimas
Vietos lauke
Loading...
Loading...
Mokamas parkavimas
Vietos lauke
trip.lt
Susikurk savo kelionę
Apie
©2024 trip.lt
Slapukų nustatymaiPrivatumo politika
PradžiaŽemėlapisMaršrutaiKryptys