trip.lt
ŽEMĖLAPIS
Paieška
Prisijungti
Druskininkų gydyklų parkas
Dzūkija
/
Druskininkai
3.0
2 vert.
5
4
3
2
1
2 vert.
3.0
Druskininkų gydyklų parkas
12
Foto
© Lietuvos kurortai
12
4 čia buvo
0 atsiliepimų
Susidaro įspūdis, kad dauguma pasivaikščiojimo ar pasivažinėjimo takų Druskininkuose natūraliai atveda į Gydyklų parką. Tarp Nemuno krantinės, miško, miesto savivaldos pastato ir Vilniaus alėjos pradžios išdėstyta erdvė su muzikiniu fontanu, apstatyta gydyklomis ir biuvetėmis, vasarą papuošta gėlynais, o žiemą kalėdinėmis dekoracijomis, gali būti drąsiai pavadinta kurorto širdimi.

O jei pasidomėtume giliau, sužinotume, kad po Gydyklų parku yra gręžiniai mineralinio vandens , tiekiamo sveikatinimo procedūroms į šalia esančias gydyklas; juo galima atsigaivinti biuvetėse arba apsiprausti veidą grožio šaltinio,esančio ant Nemuno kranto, vandeniu.

Būdami šalia fontano neabejotinai pastebėsite SPA viešbutį "Europa Royale". Jis įsikūrė rekonstravus seniausių Druskininkų gydyklų pastatą, statytą dar 1896 m. Dabartinis "Druskininkų gydyklų" pastatas gerokai "jaunesnis", statytas 1960 m. Jis taip pat rekonstruotas, tačiau fasade išliko dekoratyvinė mozaika – jaunos merginos ir vaikino atvaizdai. Tai - dailininko Boleslovo Klovos sukurti "Ratnyčėlė" ir "Nemunas".

Poilsiautojai pamėgo Gydyklų parką dėl galimybės praleisti laiką laukiant procedūrų arba atsikvėpti po jų. Vasaros vakarais čia susirenka nemažai žmonių stebėti šviečiančio muzikinio fontano, ir neretai ši muzikinė šviesos terapija paįvairinama netikėtais susitikimais su seniai matytais bičiuliais. Jei yra tikimybė, kad kas nors iš jūsų artimųjų poilsiauja Druskininkuose, veikiausiai sutiksite juos čia, Gydyklų parke.
© Lietuvos kurortai

Vilniaus al., Druskininkai

Loading...
Loading...
trip.lt
Susikurk savo kelionę
Apie
©2024 trip.lt
Slapukų nustatymaiPrivatumo politika
PradžiaŽemėlapisMaršrutaiKryptys