trip.lt
ŽEMĖLAPIS
Paieška
Prisijungti
Mineralinio vandens garinimo bokštas Druskupis
Dzūkija
/
Nemuno kilpų regioninis parkas
/
Birštonas
4.7
12 vert.
5
4
3
2
1
12 vert.
4.7
Mineralinio vandens garinimo bokštas Druskupis
13
Foto
© Marius Morkūnas
13
19 čia buvo
0 atsiliepimų
Vaikštinėdami po Birštono miesto parką būtinai pabūkite prie mineralinio vandens garinimo bokšto "Druskupis". Tai – vienintelė vieta Lietuvoje, kur šiltuoju metu atvirame ore galima išmėginti "jūros oro" inhaliacijas. Iš vaismedžių šakelių sukurtas statinys vakarais būna apšviečiamas, todėl geresnę vietą atsipalaidavimui vargiai besurasite.

Sveikatos specialistai tvirtina, kad smulkučiai druskingo vandens lašeliai, sklindantys net 50–80 m spinduliu aplink bokštą, padeda pasveikti nuo kvėpavimo ligų ar jų išvengti, maža to, lygina ir skaistina odą. Šviesos terapija padeda atsipalaiduoti, nurimti. Lankytojai teigia, kad nežinia kodėl čia norisi pabūti ilgiau. Net ir paskubomis užsukus apžiūrėti "Druskupio", buvimas jame pavirsta meditacija. Vieniems poilsiautojams "jūros oro" terapija papildo gydymą, o tie, kurie neužsisakė procedūrų gydyklose, bet praleido prie vandens garinimo bokšto bent dvidešimt minučių, gali drąsiai sakyti, kad jie pasinaudojo Birštono sveikatinimo galimybėmis.

Vaikams čia taip pat nenuobodu. Kol suaugusieji stebi raminamai čiurlenantį vandenį, mažieji noriai šmirinėja po įvairias angas ir labirintus primenančius druskų galerijas.

Natūralus mineralinis vanduo į bokštą ir į fontanėlį patenka iš "Rūtos" šaltinio. Vanduo garuoja veikiamas tik gamtos stichijų – saulės ir vėjo.
© Lietuvos kurortai

Algirdo g. 21, Birštonas

Pritaikyta neįgaliesiems
Loading...
Loading...
trip.lt
Susikurk savo kelionę
Apie
©2024 trip.lt
Slapukų nustatymaiPrivatumo politika
PradžiaŽemėlapisMaršrutaiKryptys