trip.lt
ŽEMĖLAPIS
Paieška
Prisijungti
Slidinėjimo akademija
Dzūkija
/
Vilnius
Slidinėjimo akademija
3
Foto
© Slidinėjimo akademija
3
0 čia buvo
0 atsiliepimų
Uždaroje Slidinėjimo akademijoje rasite pirmuosius ir moderniausius Baltijos šalyse sukamuosius slidinėjimo ir čiuožimo snieglente treniruoklius.

Kad ir kokio amžiaus esate, mokytis tikrai ne vėlu. Jei norite išmokti slidinėti ar čiuožti snieglente, nerasite geresnės vietos nei Slidinėjimo akademija. Dėl treniruoklių pobūdžio, instruktoriai gali Jus nuolatos palaikyti, teikti pastabas ir techninius patarimus, o ne laukti trasos apačioje su dar 15 mokinių.

Naudodami vaizdo įrašus, galėsime vertinti Jūsų techniką bei pažangą, o tai padės greičiau pasiekti puikų slidinėjimo lygį. Išskirtinės Slidinėjimo akademijos paslaugos, įskaitant barą, didelį intruktoriaus dėmesio kiekį vienam studentui ir kontroliuojamas sąlygas, reiškia, jog čia progresuosite daug greičiau nei kitose trasose.

Siekiant geriausio rezultato ir produktyvaus pamokos laiko išnaudojimo, rekomenduojame čiuožti slidėmis mokyti vaikus nuo 5 metų, snieglente – nuo 14 metų. Jeigu Jūsų vaikas jaunesnis, užsiregistruokite įvadinei pamokai – jos metu instruktorius įvertins, ar Jūsų vaikas pasiruošęs mokytis.

Čia vaikų visada lauks žaismingas mokymosi procesas: pamokų metu naudojami kamuoliai, kūgeliai, vairai, tad nebūna nuobodu, o tobulėjimas vyksta žymiai greičiau nei mokantis slidinėti kalnuose.

Ir, žinoma, kadangi Slidinėjimo akademijos treniruokliai yra sukamieji, čia nebus keltuvų ar eilių, tad pamokos metu vaikai mokosi nenutrūkstamai.

Jei esate slidinėję ar čiuožę snieglente anksčiau, šiems įgūdžiams tobulinti ar pasiruošti naujam slidinėjimo sezonui nerasite geresnės vietos nei Slidinėjimo akademija. Atgaivinkite šiuos įgūdžius, būkite saugūs ir pasiruošę.

Kvalifikuoti instruktoriai visuomet bus šalia Jūsų, o tai reiškia, jog jie galės nuolatos vertinti pažengusių slidininkų ir snieglentininkų įgūdžius ir sustyguoti net menkiausius techninius netikslumus (jei tokių bus!). Treniravimo veidrodis neįkainojamai pasitarnaus tam, kad suprastumėte instruktoriaus patarimus ir pamatytumėte, kokią įtaką jie turi Jūsų kūno pozicijai, svorio paskirstymui ir, galų gale, Jūsų technikai.

Kiekvienos pamokos metu ne tik suteiksime Jums visą reikiamą įranga bei kvalifikuoto instruktoriaus paslaugas, tačiau ir paversime ją pramoga! Užsiėmimo metu instruktorius visuomet bus šalia, puikiai nusiteikęs, ir aktyviai dalyvaus mokymo procese. Dėl mūsų pamokų pobūdžio, visuomet jausitės prižiūrimas, o aktyvios treniruotės bus priderintos prie kiekvieno lankytojo lygio bei fizinio pasirengimo.

Slidinėjimo akademijoje mokysitės asmeniškai Jums pritaikytu tempu, o treniruotės bus nuolat pildomos naujais žaidimais, iššūkiais ir užduotimis – tai leis visuomet mėgautis pamokomis, tobulinti gebėjimus ir geriausiai pasiruošti tikriems slidinėjimo nuotykiams atostogų metu.
© Slidinėjimo akademija
PAPILDOMA INFO
Slidinėjimas tik pagal išankstines rezervacijas.

Kalvarijų g. 143, Vilnius

+37068229991
Tinka su vaikais
Loading...
Loading...
Tinka su vaikais
trip.lt
Susikurk savo kelionę
Apie
©2024 trip.lt
Slapukų nustatymaiPrivatumo politika
PradžiaŽemėlapisMaršrutaiKryptys