Respublikinis Vaclovo Into Akmenų muziejus – tai unikalus, vienintelis toks muziejus Lietuvoje, eksponuojantis įvairaus tipo unikalius Vaclovo Into atrinktus akmenis bei pargabentus iš įvairiausių pasaulio vietų augalus 14,5 ha slėnyje. Tai muziejus, kurį savo paties rankomis, įkūrė pats Vaclovas Intas su aplinkinių miestelio gyventojų, bei institucijų pagalba.
Muziejuje vedamos ekskursijos apie tai kaip Vaclovas Intas pradėjo kurti muziejų dabar garsų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, įvairūs kultūriniai renginiai, o parke vyksta ir koncertai. Vaikams ir jaunimui yra rengiamos specialios edukacinės programos, bei užsiėmimai kurių metu vaikai sužino daug naujų dalykų.
Akmenų kraustymosi į Mosėdį pradžia sutampa su jauno gydytojo Vaclovo Into atvykimu vadovauti naujai ligoninei 1957 metais. Jo dėka Mosėdis ir akmuo tapo neatskiriamos sąvokos. 1979 m. vasario 26 dieną nuspręsta Mosėdyje įsteigti Respublikinį unikalių akmenų muziejų. Dabar muziejus pavaldus Aplinkos ministerijai. Muziejus renka, kaupia, tiria, eksponuoja, restauruoja ir apsaugo įdomiausius, mokslui vertingiausius Lietuvos riedulius, atskleidžia jų gamtinę įvairovę, prigimtį ir mokslinę pažintinę reikšmę, mineraloginius ir petrografinius ypatumus, propaguoja gamtosaugines idėjas. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Visa parko teritorija – rekreacinė zona. Slėnyje – akmenų lauko ekspozicija su retų medžių ir augalų kolekcija bei nedidelėmis poilsio aikštelėmis. Kalnelyje – akmeninių skulptūrų skveras. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų kolekcijos.