trip.lt
ŽEMĖLAPIS
Paieška
Prisijungti
Sodyba Dzūkijos uoga
Dzūkija
/
Varėnos rajonas
/
Dzūkijos nacionalinis parkas
5.0
1 vert.
5
4
3
2
1
1 vert.
5.0
Sodyba Dzūkijos uoga
1
Video
5
Foto
© Dzūkijos uoga
1
5
0 čia buvo
1 atsiliepimas
"Dzūkijos uoga" įsikūrusi nykštukiniame Dzūkijos nacionalinio parko kaimelyje prie Druskininkų – Varėnos rajono miškų ir upių apsuptyje. Aktyviam poilsiui Lietuvos pušynuose laukiame šeimų ir bendradarbių kolektyvų. Mažos įmonės seminarui, šventei ar renginiui prabangioje sodyboje pasiūlysime maitinimą ir laisvalaikio pramogų organizavimą.

Kaimo sodybos nuoma atostogoms su vaikais yra geras pasirinkimas tiek veiklai gamtoje, tiek ir Druskininkų laisvalaikiui. Dviračių turai, baidarės su nakvyne, Dzūkijos lankytinos vietos, edukacijos Alytaus regiono girių platybėse ir pietų Lietuvos kurorto vilionės lengvai pasiekiamos mūsų svečiams. Iš Vilniaus ir Kauno į "Dzūkijos uogą" atvyksite per gerą valandą.

Stilingoje miško viloje rasite miesto komfortą, švarą, privatumą ir ramybę. Pas mus džiaugsitės jaukia nakvyne ir nuostabiais vaizdais aplink: Varėnos rajono pušynais, Merkinės įžymybėmis, srauniąja Ūlos upe, tylia Merkio tėkme, Dzūkijos nacionalinio parko grožiu ir Druskininkų kurorto reginiais vienu metu.
© Dzūkijos uoga
Užsakyti

Viršurodukis, Varėnos r.

+37069963565
Pirtis
Saugomų teritorijų ženklas
Loading...
Loading...
trip.lt
Susikurk savo kelionę
Apie
©2024 trip.lt
Slapukų nustatymaiPrivatumo politika
PradžiaŽemėlapisMaršrutaiKryptys